Jdi na obsah Jdi na menu
 

Venčení a procházky

10. 9. 2007

Začali jsme pravidelně chodit na procházky do míst, které zná každý Královácký pejskař „NA BORA“. Je to komplex luk, polí a lesu zhruba 10min. od vstupních dveří našeho bytu.

 

Obrazek
takové neobyčejné sídliště

Na Borech jsme poznali dogu Paris, voříška Ronyho,jack russel teriéra Boba,  dalmatiny Bruna a Magie, německou ohařku Bibi, dobrmanku Bessy, výmarskou ohařku Leilu, basenji Terezku,  labradorku Jessicu, bíglici Sáru  a hlavně Aishu a Citu…doufám že jsem na nikoho nezapomněla.

 

Doga Paris bohužel zemřela toto léto. Selhalo ji srdíčko. Její páníčci si pořídili novou kamarádku opět dogu Deboru - doufám, že se brzo potkáme. Sice já ji už viděla ale Arwen byla na táboře se Standou, tak u toho nebyla.

 

Obrazek
basenji Terezka, Arwen a doga Paris

Voříšek Rony je velký obdivovatel Arwinky. Jeho panička je sice trošku jiná věková kategorie, ale elánu má na rozdávání. A pejsků u nás na sídlišti je neskutečně málo, tak si ho hýčkáme.

 

Bob je snad ještě víc zamilovaný do naší Arwen. Jeho páníček má co dělat, aby ho od Arwen dostal domů.

 

Dalmatini Bruno a Magie jsou jako Pongo a Perdita. Bruno je neúnavný a zbrklý pejsek, který se před Arwen vždycky předvádí. Magie na to dohlíží a když se jí něco nelíbí, dokáže ukázat i zoubky.

 

Bibinka, která ze všeho nejraději běhá v poli, v křoví, pro klacíky, za Arwen, před Arwen. . . má prostě ráda běhání. Kdekoli a kdykoli. A Arwen se může vztekat jak chce, že ji nemůže dohnat. Má prostě natrénováno.Bibinka je už naše věrná kamarádka, tak si o ní můžete přečíst v kamarádech.

 

Bessynka je sice dobrman jako hrom a za plotem umí pouštět hrůzu, ale je jemná jak beránek. Někdy mám dokonce strach, že ji ta naše pitbullka ublíží. Bessy se totiž vždycky, když spolu blbnou stočí do klubíčka a jen čeká co bude.

Leilu jsem dlouho neviděla, ale se svým mladým páničkem s námi chodili dost často a moc ráda na ni vzpomínám.

Obrazek
Terezka, Leila, Aisha a Arwen

Basenji Terezka byla v době, kdy jsme ji poznali 3měsíční štěně. Terka s Aishou ji měli na hlídání a nebýt Terky decentní převýchovy všechny by nás sežrala :-) Ba ne, hrozně moc si ji oblíbil můj malý bráška, když jsem byly na výletě ve Sv. Jáně pod Skalou.

Labradorku Jessicu jsme zase poznali díky Katce a Citě. Jessinka je jako Bessynka hodná tak až na to doplácí, holky se na ní domluví a pak ji terorizují. Musím Arwen občas krotit. Jediné, co je na Jessince nebezpečné je to, že nekouká kam běží a plnou silou vrazí do lidí a to fakt bolí.

 

Sára je úžasný prototyp zlobícího pejska, co ho mají všichni rádi.  Co ta se nazlobila, ale pořád je to naše malá kamarádka Sárinka, se kterou se opravdu nasmějeme. Vždycky říkám, že raději budu mít 10x pitbullů než vychovat jednoho bígla J

 

A Aisha a Cita - tak to jsou naše kamarádky a o těch už jsem psala v rubrice „Kamarádi Arwen“.

 

Doufám, že najdeme ještě hodně kamarádů než se odstěhujeme do našeho baráčku, který si chceme koupit na jaře 2008.