Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sestřenka AMY

16. 3. 2010
Někdy v červenci jsem jí poznala, byla drobounká, živá a neskutečně miloučká...bohužel bylo na ní znám, že není zrovna z ideálních podmínek. To, co jsem se o jejím dosavadním životě dozvěděla od bráchy mi mojí verzi jen potvrdilo. Takhle psí holčička má jediné štěstí, že se dostala k bráchovy a tam se jí dostane velké lásky a dostačující péče.

ObrazekMěla očividně červy, nafouklé bříško k jinak vyhublému tělíčku tomu nasvědčovalo. Zlomený ocásek, dokonce na dvakrát a byla mladší než by se na štěně v nové rodině slušelo. Tipovala bych opravdu jen pár týdnů. Brácha si nechal poradit, že hlavní je, aby jí viděl veterinář, naočkoval, odčervil, zkontroloval a poradil, co s ocáskem.
Nakonec ocásek nechali a z Amy, nejspíš kříženky staforda či pitbula a ovčáka, spíš belgického vyrostla naše střela, kterého nikoho nenechá bez pochyb, že ona je hvězda.

Obrazek
Její povaha je kombinací neskutečného temperamentu s vděčností, že žije a že je milována. Na děti je zlatá, jen je třeba jí hlídat, aby dítko nepovalila a neupusinkovala. K holkám, Arwen a Ashley, se chová jako typický nevychovaný mladý spratek, co neustále vybízí ke hře a dělá vše proto, aby se pozornost strhla na ní. Arwen jí lehce toleruje, lehce vychovává a Ashley jí nenávidí...leze jí krkem jakýkoliv vlezlý pes a to Amice opravdu je.

Strava a pohyb z ní udělaly mohutnou čubu...z které jde snad i občas strach...oni i ty ušiška špičaté a pokaždé vysoko nastražené k tomu dávají taky svoje.

...no konec povídání, podívejte se na ní sami...je krásná a je v naší rodince...tudíž k nám prostě patří.

ObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek