Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prohřešky té starší bestie

11. 3. 2009

Rozepisovat se, co Arýs občas provede asi nemá důvod. Každý máme toho svého čmuchlouna, co alespoň jednou za den udělá něco, čím nám na tváři vykouzlí úsměv a hned v zápětí máme chuť ho zaškrtit. Občas se podívá důkladně do odpadkového koše, někdy něco někde zblajzne, jednou za čas zkusí, zda se budeme zlobit, když něco rozkouše...no znáte to. Já ale neodolám, abych zde neukázala důkazy o tom, že i relativně vychovaný pes (žádné nevyzpytatelné štěně), co má dostatek pohybu a ví, že doma se bez přítomnosti pánečků má odpočívat, občas "ujede" a udělá spoušť.

Obrazek
Tak tohle se Arwen stane jen opravdu vyjímečně - ten den jsme se nějak nedohodli, kdo z naší veliké rodiny vezme Arwen ven, takže chuďátko nemělo zbytí - pro rejpaly upozorňuji, že se to stalo poprvé :-D

Obrazek
Zato tohle se opakuje pokaždé, co zapomeneme dát koš na vysokou pozici, tj. na linku. Asi v roce Arweninýho života jsme vzdali ambice jí to odnaučit a prostě ho vždycky schováme nebo vyneseme.

Obrazek
Arwen miluje buchty a zvlášť bublaniny od "babičky". Naštěstí tentokrát to byla bublanina s vypeckovanýma třešněma.

Obrazek
Poslední (zatím) fotka je důkazem toho, že Arwen je pes uvědomělý a mrzí jí její činy. Ashley je pes chápající a trpí s Arwenkou. A úplně nejposlednější fotka je důkazem toho, že takhle utrápeně tam spolu i usly.

Obrazek