Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poslední kontrola u veterináře

24. 6. 2008

Tentokrát jen velmi krátce...

Z práce jsem vystoupila v Berouně, nakoupila něco na večeři a celkem dlouho jsem vyčkávala příjezdu Standy s Arwen. Jeli totiž s chlapama odvézt auto na opravu, takže mi Arwen pouze podal z auta a já mohla vystoupat po schodech k ordinaci naší veterinární kliniky. Nahoře nad schody se na nás dívala německá ohařka, které, jak jsme se později dozvěděli říkají Rona. Je to tak trochu (cituji sestřičku) mišuge. Má nějakou vadu a pan doktor jí zachránil před utracením, ke kterému se rozhodli předchozí majitelé. Což udělal dobře, protože stačí se na ní chvilku dívat a hned vám musí být jasné, že s tímhle zvířátkem se opravdu nudit nemůžete.

Samozřejmě tam byla i naše "stará známá" Eliška. Holky jsou báječný, jen Arwen je netykavka a dělá, že jí chtějí obě sežrat zaživa.

Téměř okamžitě jsme šli na řadu a pan doktor mi potvrdil to, v co jsem doufala...Arwen je celkem zdravá fenečka a máme tudíž nějaký čas po hormonální injekci se dokopat ke kastraci. Určitě jí necháme co nejdříve, aby se jí to nevrátilo a aby jsme i my měli klid, ale teď musíme vyřešit cihlovou boudu a objezdit všechny akce, co máme naplánované.

Určitě jí nechám vykastrovat tam, kde nám naší Arwušu začali léčit a vyléčili. A budeme kliniku doporučovat.

Děkujeme za skvělou péči a příjemné jednání s pejsek i paničkou.