Jdi na obsah Jdi na menu
 

Arwen u Kačky s Citkou

3. 11. 2007

V sobotu dopoledne ke mně přišla Monča s Arwenkou a hned mi líčila, jaká byla předešlá noc, kdy se Arwen venčila sama mezi panelákama, zatímco si panička dávala na oslavě do nosu. Vypili jsme kafíčko a šli na louku, aby se holky vyběhaly, resp. aby byla Arwenka hodná a nezlobila mě. Monča mi natočila nějaké video – výstavní pohyb City, které budu posílat do Německa. Docela to zvládla, musím jí pochválit.

 

Blížila se druhá hodina a tak jsem naložila Monču a Arwen a odvážela směr Beroun, kde jsem Monču vysadila a ta si pokračovala opět za svojí zábavou J zatímco já musela hlídat!!! Obavy z hlídání, hlavně z reakce Arwen pominuly po pár minutách, kdy jsme přijely domů. Arwenka byla naprosto v pohodě, ani nekníkla a hned si zabrala křeslo Citušky.

 

Zbytek odpoledne si Cita s Arwen většinou hrály nebo polehávaly,  kde jinde než gauči a občas zaběhly hlídat na zahradu. Musím říct, že Arwen u nás tedy hlídala obstojně (Cita jí to naučila J)

Obrazek

 

Večer si holky nacpaly bříška, dostaly granulky se slaninkou a sýrem a taky každá jedno vajíčko (ale pssst, to nesmí Monýsek vědět).

Šlo se spát. Holky jsem si vzala obě dvě do postýlky, jednu napravo, druhou nalevo.

Noc byla klidná, akorát Arwen byla asi desetkrát vzhůru – měla žízeň (asi po té slaninceJ).

 

Ráno jsme vstaly a šly venčit na louku…Arwenku jsem se nakonec odvážila pustit z vodítka. Poslouchala mě líp než Monču J.

Přišly jsme z procházky a čekaly na paničku – teda spíš já, Arwenka byla u nás spokojená.

 

Monča dorazila kolem dvanácté hodiny a za hlídání Arwenky mi pomáhala celý zbytek dne s vyklízením jednoho pokoje (zařizujeme ložnici).

 

Arwenku budu hlídat kdykoliv.

Katka