Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. místo ve fotosoutěži Psí kusy

17. 7. 2009

Už nějakou dobu si pravidelně kupuji časopis Psí kusy. Přijde mi takový jednoduchý pejskařský, veselý, poučný ale i neuvěřitělně čtivě psaný. Když mi navíc udělali radost s otisknutím Arwenky fotek u portrétu plemene...no asi si ho už konečně předplatím.

A nedávno navíc jsem se stala

vítězkou fotosoutěže s tématem "Sport nám dělá hezká těla".

Obrazek

Znáte to...pročítáte časopis, listujete v něm, vybíráte si, co číst jako první, co později. Já vždycky nalistuji fotosoutěž po úvodníku a kochám se pohledem na pěkné fotky a obdivuji komentář pana Guryča. A tak mě napadlo, když už mám ten nový foťák, že bych taky mohla něco vyblejsknout a zkusit štěstí. Nakonec nám to focení nevyšlo, ale s Katkou nás napadlo poslat tu fotku, co jsem vyblejskla během letošních Velikonoc s jejími psiskama - Sindou, Vojtou a schovanou Wikinkou (a Arwenka tam je taky). Něco na té fotce se nám líbilo a k tématu se hodila...Nebyla jsem si jistá technickou kvalitou, ale úplná katastrofa to nebyla.

Dle pokynů jsem to odeslala a nějak to celé vypustila z hlavy. Až nedávno jsem si přečetla zvláštní vzkaz v návštěvní knize tady na webu...od Juráška s Freyou: "co jste to vyváděli za Psí kusy. Gratuluji..." Ono by to nebylo tak divné, kdyby to Psí nebylo s velký P a kdyby za tím nebylo Gratuluji...Chvilku mi to vrtalo v hlavě a pak mi docvaklo...soutěž...oni ji vybrali. Stále jsem ještě čekala, že je tam uvedená jako zajímavá, ale že bychom vyhráli?, to mě nenapadlo.

Odpoledne jsem si koupila časák (říkám, že si ho musím předplatit) v trafice a ihned nalistovala stránku se soutěží. Bylo to báječné vidět tam tu fotku a následně všem v okolí ukazovat, jak jsme vyhráli. Nemalou radost z toho měla i Katka (vždyť tam má její hafany).

Malinko mě zamrzelo, že grafik zakryl spadnutého Vojtu jinou fotografií, ale věřím, že to udělal s nějakým záměrem...

Ještě se rozmýšlím, co udělám s výhrou (500,-Kč v obchodu www.izy-easy.cz) ale i samotné vítězství, otisknutí fotografie a nádherný komentář snímku od pana Guryča mi bohatě stačí k radosti a k elánu na zasílání dalších fotografií. :-D