Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výšlap z Řevnic na Skalku 15.2.2009

23. 2. 2009

Byla jsem moc ráda, když mi Lucka s Benjim napsala, že by mě vzali sebou na Skalku. Sice jsem musela vypustit Ajax s Katkou, ale dlouho jsem je neviděla a Ashley se musí socializovat.

Obrazek

Navíc šla i Kami s Huggym a pro mě do té doby neznáme Kristýna s Indiánem. Parádní komorní sestava. Vycházelo se z Řevnic, kam nás dovezla Kamila. Díky, Kami. Ashley nezklamala a opět bylo chvilku hysterické naříkání, kdykoliv se k ní přiblížil někdo větší než ona a to jsou snad téměř všichni. Ale nestačili jsme ani vyjít z Řevnic a byla potichu. Arwenka byla na šňůře. V momentě Benjiho slídění a lovení jsem za to byla ráda. Stále po incidentu s Agátkou jsem hodně nejistá...Ashley jako každé správné psí mládě se ode mě nehne a stačí zamlaskat a visí mi na nohách.

Obrazek

Šlo se nádherným smíšeným lesem po cestičkách, krajinu dokresloval sníh. Občas jsme sice potkali další zbloudilé duše, dokonce i s pejskama, ale stále byl relativní klid a my mohli nerušeně diskutovat. Nečekala jsem, že by Ashley zvládla celých 10-15km, tak jsem si doma nachystala batůžek s dekou. Malá přesně věděla a když jsem při občerstvování položila batoh na zem, vlezla si dovnitř a očividně neplánovala z batohu vylézt. Prostě, jak napsala Kamča, batůžkový pes. Kilometry rychle utíkaly, nejen díky horlivé debatě na všechny možné témata, ale i díky motivaci v podobě cíle trasy - slibovaného kiosku s buřty a kávičkou. Já teda buřtíky vyměnila za smažák a nebyla jsem jediná, ale kávička byla skvělá. Po chvilce začala být zima nejen nám, ale i psím účastníkům a my se vydali zahřát cestou zpátky.

Obrazek

Obrazek

Vždycky cesta zpátky uteče rychleji než cesta tam, takže jsme se ani nenadáli a byli zpátky na nádraží v Řevnicích. Lucka s Benjim a Kristýna s Indym jeli vlakem a já s Kami zamířila do Králováku. Kamča se s Huggym u nás stavili na kafe a sušený hrtan a po jejich odjezdu jsme se s holkama uvelebili na gauči u telky. Skvělá neděle.

Obrazek

Fotečky jsou dílem hlavně Kamily s Huggýskem a Lucky s Benjim. Já si se svolením vybrala ty, kde jsme my a dala je k nám na rajče.