Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výlet na Krušnou horu 28.2.2009

1. 3. 2009

Poprvé, co chodíme na hromadné procházky jsem měla chuť svojí účast odvolat. Naštěstí se tak nestalo. V pátek jsem totiž byla flámovat se svojí bývalou třídou z gymnázia a protože společnost byla skvělá, šla jsem spát před čtvrtou hodinou ranní. V 8:15 jsem vstávala, takže si mě dokážete představit. Tentokrát jsem sebou vzala i svoje dva brášky - Milana a Sama. Měli jsme jet autobusem do Hudlic, ale snad mojí nevyspalostí, možná jen z neznalosti, kudy vlastně do těch Hudlic, jsme stáli na jiné zastávce. Až pan řidič z jiné linky mi sdělil, že do Hudlic to jezdí (a už odjelo) z jiné zastávky. No nic, zpacifikovala jsem další účastníky a ochotná Lenka pro nás zajela. Děkujeme, Leni.

Obrazek

Vyrazili jsme o půl jedenácté, cesta byla skvělá, samý sníh a lesy kolem nás. Jako kdybychom se opravdu dostali na hory. Arwenka byla téměř pořád na šňůře, i když se už lepšíme a přivolání je o dost lepší, byli s námi i bláznivý pointři a když má Ar za sebou parťáky mohla by na dobré vychování zapomenout. Navíc jsem přebytečnou energii naší pitbulku tlumila zápřahem v podobě musherství kočárku Ivy od Cami. Jsem na Arwenku pyšná, tahala skvěle a mám pocit, že bez Ar by Iva jen těžko sněhové závěje zvládala. Ashley si běhala okolo nás. Ani trošku nehysterčila. Dokonce chodila provokovat stafbulíka Ádu. Našla i velkýho kámoše Bustyho, s kterým jsem ji viděla nejčastěji. Po zhruba pěti km jsem jí vzala na ruce, aby se nepřetáhla. Ale po chvilkovém odpočinku, chtěla zase běhat, takže zpátky do batůžku jsem ji dala až při zpáteční cestě. To tam i usla.

Obrazek

Celkem jsme ušli asi 10km, ale mě to připadalo strášně dlouhý...to bylo tím flámováním a mokrýma botama, které měl i Milan a Sam. Doma na nás čekalo kuře na paprice a knedlíček. Jen jsme se svlíkli, odbahnili psy, ohřáli jídlo v mikrovlnce a uložili se k telce...já vytuhla a chrápala až do šesti.

Obrazek

Nakonec jsem byla ráda, že jsme šli a všechno to zažili. Byla to fajn procházka, poznali jsme spoustu nových kamarádů. Tak zas někdy příště s Hafanama...

Výběr fotek z této akce najdete zde i s odkazy na originální galerie fotografek.