Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výlet na Klondike 6.7.2008

7. 7. 2008

Fotečky z Klondiku na rajčeti

Po pětiboji v Počaplech jsme se odebrali skoro všichni, tedy já, Arwen, máma, táta, Samík a Lenka s Ríšou (Standa zůstal doma, protože musel na noční směnu) do Roztok u Křivoklátu, kousek za vlakové nádraží...na chatu jménem "Klondike". Chatička je to malá, ale fakt skvěle udělaná. Arwenka si to tam všude očuchala a pak se uvelebila na deku, kterou jsem jí připravila na terasu. Později jsme ji ještě vytáhli k vodě, tedy k blízké Berounce. Samozřejmě opět blbla s klackama a kamenama.

Obrazek

My jsme se večer bavili po svém a jí jsem mezitím uložila k Samíkovi do stanu. V noci jsem si ji vzala do postýlky do chaty a díky tomu jsem zjistila, že oproti loňskému létu se mi do spacáku nevejde. Že by opravdu vyrostla :-D

Neděli jsme skoro celou trávili u vody, samozřejmě se koupala i Arwen. Na jídlo jsme si zašli do Roztok do restaurace.

Obrazek

Domů jsme přijely totálně utahané - ze sluníčka, z celého dne u vody a asi snad i ze změny počasí...smutně jsme se rozloučily s rodinkou ze Šumavy i s Lenkou a Ríšou a po menším prošmejdění netu jsme padly do postele. Ještě druhý den se nám moc hýbat nechce, takže nás ani nemrzí, že se zkazilo počasí.

Obrazek