Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výlet kolem Suchomast 9.11.2008

11. 11. 2008

Vyčmuchala jsem buldočku Kiki a následně jejího brášku staffbulíka Arčího a nalákala je na Hafaní stránky. Jsou to oba akční hafani a ihned se k nám přidali a protože jsou ze Suchomast a my to tam moc neznali a já stále hledám místo pro předvánoční procházku, šlo se v neděli 9.listopadu k Suchomastům.

Sraz byl v jednu, všichni dorazili ve stanovený čas, takže jsem mohli nabrat směr přes ves rychle na pole, kde se všichni mohli pustit z vodítka. Arwen, Kiki, Arčí, Balů i Max se rozběhli po poli a uživali si krásného počasí...zase se to povedlo a bylo nádherně. Asi nás tam nahoře mají rádi.

Obrazek

Trasa dána nebyla, prostě jsme vylezli nahoru, tak se kochali, fotili a pak zase dolů. Díky častému a dalekému zdrhání Ar byla připnuta na šňůru a měla drezůru. Nebyla ale jediná.

Jelikož nás nešlo jako obvykle 20, ale "jenom" pět psů, byl čas a klid všechno probrat. Dozvěděla jsem se hodně a bylo veselo. Navíc se povedlo, že šli tři ženský a tři chlapi, takže to nebyla čistě dámská jízda. S chlapama je to holt o něco jiné...a je to dobře.

Obrazek

Zakotvili jsme v místní hospůdce, kterou budu všude doporučovat a do které nejspíš zaplujeme i po předvánoční procházce, která se plánuje na 7.12.2008. Víc o ní se dozvíte na Hafanech.

Obrazek

Máme nové kámoše, za kterými moc rádi zase dorazíme, nebo které rádi přivítáme tady u nás v Králováku. Škoda všem, co nešli nebo nemohli dorazit, protože takhle nerada jsem se už dlouho nevracela domů, i když i samotná cesta domů byla veselá. Balů si usmyslel, že mi samou láskou umyje ouška...je to holt mazlík, co rád stimuluje ušní lalůčky.

Více fotek, které nafotila Lenka od Balůa a Martina od Kikinky naleznete zde