Jdi na obsah Jdi na menu
 

Víkend 12.-14.10.2007

14. 10. 2007

Foto z víkendu ZDE.

V pátek bylo na Arwen vidět, že už z nás vycítila nervozitu. Navečer se sice zastavila Zuzka s Bibi na kávičku, ale dlouho se nezdržela, protože jsme museli být na sedmou v Berouně na nádraží pro moje dva bráchy - Milana (13let) a Sama (7let). Už v autě Arwen kňourala a co teprve na nádraží. Je mi jasný, že poznala pro ni už známou situaci, kdy vyzvedáváme kluky.

 

Doma jsme se uvelebili k televizi, já udělala véču a pak jsem jenom skočila s Arwen ven. Šla  s námi i Bibi se Zuzkou a Milánek, že chce jít taky.

 

Na sobotu byla domluvena návštěva Evy a Davida z Plzně, kteří sice zatím pejska nemají, ale plánují si pořídit thajského ridgebacka. Známe se z tábora, ještě u nás nikdy nebyli. Přijeli ve tři odpoledne. Po pokecání u kávy jsme se rozjeli směr Roztoky u Křivoklátu za Lenkou a Ríšou. Tam jsme si dali večeři. Arwenka bivakovala chvilku v autě. Hospoda není nic pro ni. Eva s Davidem odjížděli kolem desáté večer. Byl to prokecaný den, bohužel pro Arwen poměrně nezajímavý.

 

V neděli jsme jí to ale vynahradili. Dorazila rodinka Žiláků i s Alfonsem, takže po obídku (Standa vařil segedín) jsem zkontaktovala Katku s Citkou a ta zase Pavla s Jessicou a šlo se na procházku po Borech.

Obrazek

Byl to moc hezký víkend. S přáteli je vždycky hezky.

Kačka s Píďovou se bavili o výstavách a tak došla řada i pro návrh Katky, že by předváděla Alfa na světové výstavě psů v Letňanech teď v listopadu. Neřeklo se rezolutní ano, ani ne. Ale bylo by to fajn. Sice jsem se těšila, jak budu běhat v kruhu já, ale Katka má přece jenom mnohem více zkušeností, takže se to bude učit jenom Alf a ne já a Alf. No, nechám to na holkách, jak se rozhodnou. Já teda určitě na MVP v Letňanech budu okukovat hafany oba dva dny. Třeba se tam s někým poznám.

 

Po procházce na Borech jsme ještě poseděli s Žiláky u nás doma a pak už pospíchali domů. Dáda už taky chodí do školy, takže aby měli čas se připravit na ráno. No a já, jelikož Arwen měla ještě dost energie a Zuzka s Bibinou s námi na Borech nebyli (byli mimo Králův Dvůr) vyrazila na Bora se Zuzkou, s Bibinkou a samozřejmě že Samík musel s námi.