Jdi na obsah Jdi na menu
 

Venčení s Brutem a Aluškou 5. a 9.9.2008

10. 9. 2008

Moc rádi chodíme na venčení nad Beroun za Brutem, Aluškou a jejich páničkama Janou a Martinem. Většinou nás vytáhnou na nějakou skvělou trasu a ukážou skvělé místa.

Obrazek

V pátek bylo domluvené venčení se Zuzkou a Bibi, že se na ně taky půjdou podívat. Zuzku ale rozbolela hlava, tak poslala Martina. Dorazili jsme na pole kousek od vlakového nádraží v Berouně, kde se hafani proběhali dosytosti...aspoň jsme si to mysleli. Následně ale při pokecu u baráku řádili jak kdyby byli zrovna puštěni po 14ti dnech nicnedělání. Honili se, blbli s míčkama a neustále se ve hře okusovali. S holkama jsme došli zpět do Králováku něco po osmé hodině, takže dvě hodiny jim dali zabrat a spinkali spokojeně až do rána.

Obrazek

V úterý jsem šla darovat jako každé tři měsíce krev do Hořovické nemocnice. Dle zákona mám nárok na pracovní volno a hojně ho využívám. Po darování se cítím skvěle tak jsme se s Janou domluvily, že vyrazíme na nějakou delší procházku. Sraz byl něco po půl druhé. S námi vyrazil i Martin, takže máme od něho nádherné fotečky. Bylo horko, tak jsme prvně zamířili k Berounce, kde se raťafáci vycachtali při aportování klacku. Potom jsme měli dost síly vyšlápnout si kopec na Tetín. Odtamtud je nádherný výhled do krajiny, údolí Berounky. Přes Tetín na louky nad Berounem, kde jsme objevili balíky slámy a to nešlo tam nenechat psi vyřádit. A pak kolem ZKO Beroun-cvičáku zpět do civilizace.

Obrazek

V civilizaci jsem poprvé navštívila známý berounský pivovar Berounský medvěd, kde jsme se občerstvili a zblajzli hrozně dobrý bramboráčky s kyselým zelím. Bruťákovi mě pak šli ještě vyprovodit na okraj pole, to jsme přešli a jelikož jsme toho měli plné kecky, zašli jsme přes dálníční most na autobusovou zastávku a domů jsme se svezli. V busu jsme potkali Katku, která nás pak následně vytáhla ještě na chvilku na Bora. To se k nám přidal i Martin s Bibinkou...Zuzku zase trápila migréna :-( a Markéta, Martin s Iriskou. Navíc jsme narazili i na kámošku maďarku Emmu, prostě náročný ale pohodový den...Arwen byla tak utahaná, že ani nesnědla svojí dávku granulí a upadla do říše snů.

Obrazek

Fotečky najdete v galerii Bruta a Alušky u nich na rajčeti. Pár krásných jsem si půjčila sem do textu a udělala malou galerii u sebe na rajčeti. Děkuji za foto, moc se povedly.