Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vánoce a Silvestr 2007 na Šumavě

31. 12. 2007

Fotečky vánoční a silvestrovské

Konečně mi doma zavedli internet, ráda bych dopsala i článeček z Vánoc.

Nebudu sáhodlouze popisovat, jak jsme smažili kapra a pekli krůtu, strojili stromeček atd., protože si myslím, že to dělá každý. Spíš bych tu chtěla napsat, jak je skvělé mít kolem sebe rodinu a přátelé zrovna o Vánocích.

Obrazek
bráškové s Arwenkou

Jak asi víte na Šumavě bydlí moje maminka, tatínek a mojí dva nejmilejší bráškové Sam a Milan. Mají spoustu zvířátek (které si můžete prohlédnout ve fotogalerii). Taky od nich kousek bydlí další vzdálenější rodina a když k tomu všemu ještě přidáte fakt, že jak mě moji blízcí moc často nevidí, cítím se u nich jako kdybych se vrátila do dětských let. Spíme s Arwen s klukama v dětském pokojíčku, papáme samé dobroty (a zvlášť o Vánocích) a hlavně na Šumavě je krásně. Asi si dovedete představit, jak jsme si ty Vánoce užili.

O jídle by mohla vyprávět spíš Arwen. Mamina jí každé ráno dala takovou předsnídaní. Většinou to byla vánočka. Jen doufám, že to nebude číst Standa. No, já dělala že to nevím a když jsem vstala, zblajzla svojí ranní porci granulí. Nemyslím si, že by jí to ublížilo. Já se taky nedržela zásady zdravého stravování a neustále dlabala čokoládu.

Obrazek
vánoční pohodička

Co se týče procházek na Šumavě je to úplně o ničem jiném. Za prvé sebou bereme i rodinného kokršpaněla Andyho a toho má Arwen tak ráda, že ho neustále oždibuje, naráží do něj a podobně a jelikož je Andymu už 13let musíme jí krotit. Nechodíme moc daleko, stačí vylézt za barák a už jste v lese. Tam teda já nerada, Arwen mi tam pravidelně bere čáru za zvířátkama. Takže spíš chodíme na louku, kde se ta naše pitbullka vylítá na 100%. Jednou se dokonce podařilo jí dát do tahacího postroje a tahala boby i se Samem. Má už páru, jen jí ještě nemůžeme nechat tahat dlouho. Andy taky není žádný svatoušek, on moc rád slepičky a jeden moc chytrý soused nechává otevřené vrata přímo k těm slepicím a oni si zajdou do lesa (kde teda holka z Berouna slepice fakt nečekala :-)  a to je pak ten pes hluchý a blbý. Kdo má lovečáka asi to zná.

Obrazek
Arwen ve sněhu

Jinak se nesmím zapomenout zmínit o Filípkovi. Filda je totiž Arwen kámoš na Šumavě - je to shi-tzu. Moc roztomilý a překvapivě pohodový malý psík. Ve fotogalérce se můžete na něho mrknout.

No nejlepší jsou rodinné návštěvy. Já bez Arwen nikam nemůžu, ledaže by někdo jiný (nejčastěji to byl Milan) zůstal doma s ní. Takže jsem už naučila všechno příbuzenstvo, že Arwen je na návštěvy zvaná automaticky se mnou.

Na Silvestra jsme zůstali doma. U televize. Sice to byla klidnější oslava, ale zato byl člověk s rodinou a to je na tom všem "vánočním" nejlepší. ¨

Obrazek
Arwen by chtěla chlebíček :-)

Jo a dárky. No já dostala spoustu krásných věcí...nebudu tu vypisovat seznam. A Arwen má novou pláštěnku, svítící obojek, deku s ovečkou, spoustu hraček, pamlsky atd. Prostě jsme byli hodný holky :-)