Jdi na obsah Jdi na menu
 

Srbsko - Bubovické vodopády 16.2.2008

16. 2. 2008

Foto od Jitky Majkyskové
Foto od Lucky Benjikové
Foto od Ančí Žufrikové
Foto od Terky Svobodové....

.... a já jsem si nějaké fotky s dovolením půjčila - ty nejhezčí! Děkuji za ně mockrát. A pokud by někdo měl další - podělte se o ně a písněte o tom. Třeba dolů pod textík.

Ráno jsme byli nezvykle brzo vzhůru - nemohli jsme se dočkat. Zašla jsem s Arwen na čurání. A pak jsme se odebrali zpět do polohy ležmo k televizi. A čekali a čekali. Fakt se to vleklo. Jeli jsme do Berouna busem společně se Standou, který pokračoval směr Praha do práce. My se courali směrem k autobusáku. Tam je takový park, kde jsem Arwen na chvilku nechala pozorovat kachničky a racky. Sraz byl ve dvě, já se šla asi ve 13:45 kouknout na smluvené místo a hele...už tam byla Jitka (Majky i Bojar byli ve formánku), Lucka s Benjim na vodítku, Markéta s Čiperou a taky Kraslická smečka. Holky vytáhli jen Deušku. Za chvilku dorazila Kamila s Huggym, ten byl taky vypuštěn. Očividně se na první pohled zamiloval do Arwenky, stejný zájem o ní měl i Benji a Čipera. Je to holt hezká holka. Zauvažovala jsem, kdo ještě chybí a aniž bych se podívala na svůj seznam účastníků (fakt jsem ho měla v batohu) jsem zjistila, že jediný, kdo má snad přiject ještě do Berouna je Lenka s Baluem a Tereza se Sárou. No, a oni si to najednou profrčeli kolem nás. Aspoň jsem se uklidnila, že jsem silnici na Srbsko trefila dobře. Sice bydlím v berounském okrese 10let a v Srbsku jsem byla několikrát, ale autem jsem tam nikdy nejela. Já se přidružila ke Kamče s Huggym, to bylo jediné auto jakž takž volné a vyrazilo se za ostatními.

V Srbsku už čekala Eva, Jirka se Cindy a Besy. A když jsem se pořádně rozhlédla kolem, zahlédla jsem i Ančí ase Žufrikem a už zmíněné zdrhače - Lenku s Baluem plus Terku se Sárou, jo a taky Lenky přítele Zdeňka. Taky dorazila Terka s Michalem a Aishou a další Terezka s Adorem.

Seznámování dopadlo nad moje představy. Nikdo nikoho nesežral (dokonce ani Majky nechtěl papat velké žluté psy :-O.

A když jsme se podívali kousek dál, viděli jsme v dálce asi další psí sraz. Bylo jich teda taky hafec. No asi se nechtěli připojit a zvolili jinou trasu.

Mohlo se vyrazit. Na tomto místě chci poděkovat Lucce protože mi dost ušetřila nervy s mapou a vedla nás celou cestu. Díky Luci.

Po vyfocení hromadné fotky, které proběhlo naprosto profesionálně se rozhodli nějaké pitomé srny běhat těsně kolem nás. Samozřejmě nějací psi se rozhodli chytit nám na večeři zvěřinu...nepovedlo se to nikomu, jen je mi jasné, že nikdo nezapomene napsat a všude rozhlašovat, že na tu naší zrzku se čekalo nejdéle. Většina psů se totiž vrátila okamžitě (tady bych chtěla napsat, že i howavarti honí zvěř - to byla pro mne novina) jen Arwen a Aisha zůstali za našími zornými poli. No a když se vrátila i Aisha, začala jsem být dost nervózní. Samo že se i Arwuša vrátila - takže se neopakovalo to co na Artovo memoriálu, jak tam Arwen hledalo pár lidí. A super bylo, jak někteří začali tleskat, když se objevila.

Na Bubovické vodopády to bylo fakt kousíček. Tam jsme zdolali pár větších šutrů a doufám, že odtamtud budou super fotky. Někteří odvážní hafani si i zabrusili. No, ona tam samo voda moc nebyla a o vodopádech se nedalo ani hovořit, ale nějaké louže se přece jen našli. Ty menší to uneslo, ale Besy se propadly zadní nohy a Benji není troškař a šel si rovnou dát lázeň do té díry od Besy.

Trasa teda oficiálně měla končit, ale už v zákulísí se povídalo že to bude málo na utahání 16ti psů, takže se šlo pořád po červené. Arwen si opět zaběhla omrknout okolí, jenže vzala s tím i jejího věrného Huggyho, který se od ní celý výlet nehnul na krok a vrátila se bez něho. Takže se rozjelo pátrání po Huggískovi. Brzo se našel a šlo se dál. Eva s Jirkou, Besy a Cindy se otočili, že pospíchají na vlak. Jenže po pár metrech na mě volá Terka, že Ador vzal čáru za Besy a že jdou s Terkou od Adora  pro něho. No co se dalo dělat. Takže jsem trochu prořídli a pomalu ale jistě se odebrali směr Srbsko.

Cestou jsme natrefili na pár turistů i s hafany - hlavně pointr udělal jednomu nejmenovánému členu naší bandy ohromnou radost. Nikdo se ovšem nezlobil, že lesem v chráněné krajinné oblasti běhá 16psů na volno. Zato my jsme se zlobili, že nějaký asi pytlák nechal vykuchanou srnku v lese. Bylo nám jí líto a sralo nás (pardon za to slovo) že to psi dost lákalo.

Musím říct, že takovou pohodovou procházku jsem si ani nepředstavovala. Chtěla bych závěrem všem zúčastněným poděkovat. Bylo nám s váma hrozně príma a doufám, že si to zase brzo zopakujeme.

Další procházku plánujeme na 8. března 2008. Podrobnosti budou brzo na mém webu. Takže sledujte a klidně to řekněte i svým známým. Když se takhle krásně zvládlo 16 hafanů, proč by se nezvládlo i víc. :-D

Přidávám ještě kontakty na účstníky. Teda pouze toho, kdo má webovky. Kdyby tam nějaké chyběly, dejte mi vědět.

- Majky - skoropointr (www.majky-pointr.estranky.cz)
- Bojar  - labrador (
www.majky-pointr.estranky.cz)
- Benji
(www.benji.websnadno.cz)
- Čipera (
http://misuvmed.blog.cz/rubriky/cipera)
- Black, Fialka a malá Dea- noví kámoši hovíci (www.kraslicka-smecka.unas.cz)
- Welf z Vlčích Luk  zvaný Žufrik- zlatý retrívr (
www.welf.cz)
- Huggy - hovík (
www.huggyland.com)
- Aisha - ridgeback (www.ridgebackaisha.estranky.cz)
- Ador - ridgeback (
www.ador.estranky.cz)
- Balů - labrador (bez webu)
- Sára - kníračka (také bez webu)
- Cindy - pitbullka (bohužel bez webu)
- Besy - dobrmanka
(taky bez webu)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Další fota z procházky

(Lenka, 24. 2. 2008 18:19)

Tady je adresa na naše album fotek ze spol. procházky : http://lentilka09.rajce.idnes.cz/Prochazka_Srbsko_Bubovicka_jezirka_16.2.2008/
Musím zdůraznit (dostala jsem to nakázáno ;-)), že autorkou je Terka (panička Sáry)

I my se Sárou moc děkujeme

(Terka, 17. 2. 2008 21:39)

Bylo to skvělé odpoledne a super výlet, hlavně pejsci si to, myslím, hodně užili, teda Sára rozhodně, kdy jindy se dostane do smečky tolika skvělějch hafanů?! Takže moc děkujeme za pozvání a brzy nashledanou:-)

DĚKUJEME TAKÉ ZA SUPER ODPOLEDNE

(Lenka, 17. 2. 2008 21:12)

Chci taky moc poděkovat za super odpoledne. Moc jsme si to všichni užili. Mějte se krásně a těšíme se na další procházku Lenka,Zdeněk a Balů.

Též děkovačka

(Tereza a RR Aisha, 17. 2. 2008 15:27)

Děkujeme za pozvání na super procházku a za to, že jste nás přemluvili, abych šli. Mějte se krásně

super super super

(ajka, 17. 2. 2008 10:11)

prostě super nemám co dodat .-)

děkujem

(Majkýskovci, 16. 2. 2008 23:18)

My děkujem za super pohodovej výlet. Bylo to fakt super a už se moc těšíme na další akcičky!!!:-)

děkujeme

(Monča a Arwen, 16. 2. 2008 22:35)

mockrát jsme chtěli poděkovat že jste vyrazili s námi do divočiny. budeme moct rádi, když se zase přidáte příště.

pac a pusu Arwenka s paničkou Mončou