Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rodinná dovolená 26.-31.8.2008

31. 8. 2008

Byl to parádní týden, přijela jsem z práce, doma mě čekala maminka, bráškové, teplý obídek a parádní program na odpoledne. Arwenka byla spokojená, že je s ní někdo doma, když jsem byla v práci. Navíc ji brali na výlety. Byli společně na Karlštejně. Užili si to perfektně, jen z koní měla Arwen strach. Mamina jí miluje a ona jí zase na oplátku skvěle poslouchá. Pak jsme se byli podívat na medvědy Vojtu, Kubu, Matěje v Berouně na Městské hoře. Samozřejmostí byli vycházky do okolí. Jen do Koněpruských jeskyň s nima nemohla. Celý týden jsem zakončili sobotním výletem do Pražské ZOO. Kam se s náma vydala i Píďová s Martinem a Dádou, bohužel bez Alfíka. Arwen reagovala na zvěř skvěle. Velkých zvířat se bála (lední medvěd, gazela, slon, los, zubr atd.) ty menší chtěla lovit. Nejvíce ji uchvátil nosál, surikaty, psouni a vydra...i když o tom tak uvažuji, myslím že nejvíc se jí líbila místní kočka, která se tam vyhřívala na sluníčku. :-D Byla legrace poslouchat některé tipy od lidí v ZOO, co že to mám na vodítku...byl tam jeden staford, boxer :-O a pak taky náš oblíbený bígl. Pejsků bylo v ZOO spousta a všichni se chovali slušně. Vřele doporučuji a určitě se tam někdy vypravíme i s ostatníma psíma kámošema. Jen kdyby bylo víc času.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Navíc nás navštívil můj nejstarší brácha Michal se svýma dvouma dcerama Natálkou a Nikolkou, takže Arwenka měla prímovou socializaci s malýma dětma. Naty jsou čtyři a Arwenku zbožňuje a Niky jsou dva a z Arwušky si dělá koníka. Takže si dokážete představit, co to bylo pro Arwen. Všechno ale holčička zvládla a když si zalehla do svého pelíšku, holky jsem od ní odvolala a měla klid.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotek s Arwen moc není, ale díky tomu, že sem na stránky dávám i fotky rodinné, můžete se podívat, jak jsme si celý ten týden užili. Bohužel v ZOO nám došla baterka a tak právě tam, kde jsem chtěla udělat co nejvíce fotek Arwen a všech různých zvířátek, moc nemám. Potkali jsme u vchodu ZOO Jitku s Majkym a Bojarem a musím říct, že jí se fotečky povedly náramně. Takže se koukněte na zvířátky u ní. Víc jsem s Jitkou pokecat nemohla, musela jsem (a chtěla) se věnovat rodince. Ale moc jí Lečounek sluší :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek