Jdi na obsah Jdi na menu
 

Psáry 24. 6. 2007

7. 9. 2007

Fotky z Psár naleznete ZDE.

Psáry jsou opravdu ideální na víkendové lenošení. Když jsme přijeli, dali jsme si kafíčko, pokecali, co nového. Standa s Píďovou a Mirkem vymysleli, co je potřeba na Tábor Vlastějovice 2007, na které jedou v srpnu.

Obrazek

 

Pak jsme se šli projít. Stavili jsme se na pivko v hospodě „ U Slepounů“. Arwen si i zaplavala v místním rybníku. Cestou jsme objevili parkurové překážky pro koně - pro Alfíka tedy ideální velikost. Takže jsme potrénovali povel „hop“.  Večer jsme si upekli buřtíky. Já si teda raději dala rohlík se sýrem, protože po špekáčcích mi nebývá moc dobře. A když to viděla Arwen s Alfem chtěli se nabídnout, že ty „zbylé“ buřty sní. Neprošlo to.

 

MiMatu nám zabavil hafíky tak, že padli večer do postele a v momentě spali. On totiž MiMatu nemá doma žádného pejska tak musí neustále provokovat ty naše. Alf je na něj už zvyklý. Michal (to je ten MiMatu) mu fouká do čumáku, štípe do zadku atd. Tentokrát si na oba vzal hrábě. Jenže nepočítal s tím, že i když je Arwen o mnoho menší než Alf, umí skákat opravdu vysoko. No, šlo vidět, že Arwen není tak snadný soupeř a společně s Alfíkem MiMatuovi málem natrhli zadek. Neměl je provokovat.

 

Druhý den jsme sfoukli další procházku. Udělali pár uměleckých foteček na památku a zašli si na obídek. „U Slepounu vaří perfektně, taky levně a velké porce. Jen si člověk musí počkat tak dvě hodiny.