Jdi na obsah Jdi na menu
 

Procházka okolo Telče

8. 12. 2007

Fotečky najdete u Majkyho a u Benjiho- já nefotïla. 

Výlet za Fufíkovcema byl docela dlouho dopředu plánovám - hlavně teda (z Pražské strany Jitkou - takže Jíťo děkujeme), ale já vlastně pořádně nevěděla kam přesně pojedeme, co tam budeme dělat apod.

Důležité byly tři body výletu - zbytek nějak vyplyne ze situace. Za prvé vyzvednout Anetu se Šivou (ty jsme znali z Jitčiných narozek, ale Arwen tam tenkrát nebyla) a taky Dejnu s Babsi (pro nás tenkrát neznámé) na Butovicích. To se povedlo. Pak se muselo doject do Jezdonic (nebo Jezdovic) někde za Jihlavu - to byla starost Standy - my jsme celou cestu kecali s holkama o psech, jak jinak. A třetí úkol byl počkat na ostatní.

Obrazek
foto by Jitka: celá psí sestava i s Dorkou

Když nás bylo tak akorát na poprask v jinak docela klidné vesničce, vyrazilo se do lesů a hájů. Psi byli zezačátku na vodítku, později na volno. Arwen jako klasicky měla zdrhací, takže jsme jí párkrát dost dlouho přivolávali. No, snad je to jen tou pubertou. Ale nebyla jediná, občas si dal na čas i Truhlík. Ovšem procházka byla super. Miluju když je nás hafo lidí a můžete kecat jednou s tím, podruhý s tamtím. Člověk se dozví spoustu věcí a hlavně cesta mu uteče. I když si teda popravdě myslím, že jsme moc dlouho nešli.

Taky jsem po cestě předala a dostala vánoční dáreček od Jitky. Děkuju!

Obrazek
foto by Jitka: já a na hlavě mám dáreček :-)

Jenže cesta zpátky do Prahy byla přece jen dlouhá, takže jsme nikdo asi neměl nic proti, když jsme se ocitli zpátky u aut. Pesani byli utahaní a nám se chtělo na čumendu do toho známého Telče (Anet a Dejně se teda moc nechtělo, Standovi to bylo jedno - ale já je ukecala a hlavně druhé vozidlo (jako Jitka, Lucka, jejich psí zlatíčka a Honza jako řidič jeli na 100%).

Myslím, že ale nikdo nakonec nelitoval. Jediná Arwen se prošla Telčem - ostatní byli necháni spící v autech. A vrcholem procházky byla horká čokoláda v místní kavárničce na náměstí.

Obrazek
taky fotka od Jitky - krásný Telč

Bylo to moooc príma a zase někdy příště se těším, až se uvidíme s tou príma partou z Vyškova.