Jdi na obsah Jdi na menu
 

Procházka okolo Jílového

17. 9. 2007

Fotogalerii z procházky okolo Jílového najdete ZDE:

Všechno to začalo už v sobotu. Jeli jsme na noc k Píďový s Alfem. Chtěla jsem ho vzít sebou, ale panička se bála. No, snad to vyjde někdy příště. Takže jsem zašli na noční prochajdu do parku, kde se Arwen potkala s ježečkem a překvapivě mu nic neudělala.

Šli jsme spát dost pozdě, takže ráno se nám moc nechtělo z postýlek. Přesto jsme vstali něco před devátou, posnídali, zašli ven s hafanama a vyrazili směr Jesenice u Prahy.

Přijeli jsme o chvilku dřív než byl dán sraz, tak jsme zaparkovali a počkali až dorazí ostatní. Za chvilku přijela Jitka a za ní v autě se hemžilo něco, co z dálky působilo takovým dojmem, že Arwen stáhla ocásek mezi půlky a vůbec se nechtěla s nikým kamarádit. A to jí Jitka hned vítala. Zahlédla jsem ještě dvě osoby a 5 psů.

Po pár minutách dorazila další banda. Teda, myslela jsem že jsem blázen do psů. Ale obdivuji lidi, co mají 4 pejsky. Klobouk dolů.

Popojeli jsem do (řekla bych) chatové oblasti v Jílovém, kde na nás čekala Lucka s kokršpaněl Benjim. Tam jsem psy vypustili a já s Arwen a Standou konečně mohla poznat všechny ty naše nové psí kamarády

Obrazek
Benji,Mikey,bíglice,Majký,Arwen,Airin,Ferda,Bertík a Truhlík

Pavlína měla bíglice Sherku, Žanetku, Lillianu a biteriéra Mikey (biteriér je pracovní název brazilského teriéra a bígla), Dorka s Honzou vezli ve vozidle maďarského ohaře Airu, křížence pitbulíka Truhlíka, Ferdu a Bertíka (což jsou jezbasové - tedy jezevčík a basset) a samozřejmě Jitka s přítelem a Majkým (tedy skoro pointrem)

Jsem opravdu vděčná, že jsme se mohli přidat a zažít něco, co se nedá popsat slovy. Všechno to hemžení, ty pohledy lidí okolo (nesetkali jsme se se špatným), to vyprávění různých zážitků, ta úžasná krajina a hlavně ta očividná radost v očích celé té smečky z pohybu a z toho, že můžou být spolu. Fakt úžasné. Těším se a doufám, že se to podaří zopakovat.

Arwen (a i já) jsem padli do postele a nebýt Standy, který nás probudil skvělou večeří (spíše pozdním obědem) spali bychom do rána.

Další fotečky a povídání najdete na stránkách u Majkýho