Jdi na obsah Jdi na menu
 

Procházka - Arwen, Majky, Cita, Jessica

21. 10. 2007

Na fotky se podívejte k Majkymu nebo k Citušce.

Na neděli byla domluvena spíš Katka s Jitkou přes mojí maličkost, že se bude fotit. Samotné focení by nám žádný z hafanů neodpustil, takže se to spojilo s malou procházkou.

 

Jitka s Majkym dorazili kolem desáté dopoledne. Vypili jsme kafe, pokecali co je nového a mastili ke Katce do Zahořan. Raději autem, abychom neztráceli čas - Jitka chtěla být rychle zpátky u Honzíka :-)

 

Kačka vzala i Pavla s Jessicou a šlo se na pro nás už klasický okruh lesem až k potoku a zase zpátky na louku. Cestou o legraci nebylo nouze a raťafáci řádili ostošest. V bažině, v loužích, za srnečkou, v roští i na louce. Byli všude, ale tak nějak uspořádaně. Až na Arwen. Poslední dobou se začíná toulat v lesích a křovích a hledá, co by kde ukořistila.

Obrazek
Majky s Cituškou jsou velcí kámoši

 

Po mírně náročné procházce se začalo fotit. Fotky se moc povedly - podívejte se k Majkymu na stránečky. Arwenka má všehovšudy dvě fotky, ale nám to nevadí. Kačka nám udělala profi fotky dřív. No, jenže Arwenka asi nějak žárlila nebo si to neumím vysvětlit, ale po jedné Majkyho povedené póze ho kousla do ucha. Zničehonic. Dostala vylágoš, ale ne velikej. Všimla jsem si toho moc pozdě.

 

Jenže pak jí zpráskala Cindy(belgičanka), která přišla s Katkou a kníračkama (dřív hodně chodili s Katkou a Citou na prochajdy) a vůbec jí to bylo asi všechno nějak líto, protože se s ní nikdo nebavil a ona vycítila, že to Majkyho bolelo. Tvářila se opravdu, že jí to mrzí. Teda doufám.

Obrazek
Takhle se Arwenka styděla doma po procházce

 

A taky doufám, že ty řízečky, co jsem pak udělala pro mě a Jitku na obídek trochu přetloukly fakt,že Arwenka ublížila Majkymu.:-) A že zase někdy přijedou.