Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poprvé na Ajaxu 19.10.2008

19. 10. 2008

Katka od smečky ze Zahořan, která s námi vyrazila na výlet Hafanů, nám nabídla vyrazit si zakousat a okouknout profesionály do Dog center Ajax.

Vstali jsem tip ťop, abychom stihly sraz v 8:45 u školy, kde nás Katka naložila a jelo se někam za Příbram. V autě kromě Káti byl ještě maliňák Vojtěch, mnou zvaný Vojtěška a roční raubíř Kubík. Během cesty se kecalo, takže nám to uteklo.

Obrazek

Arwen i Vojtu jsme zezačátku nechali v autě a šli jsme obhlídnout situaci do místní "kantýny", kde jsme dostali kafíčko. Poznala jsem se s většinou prima lidí, co cvičí své vesměs ovčáky. Pozorně jsem poslouchala, co se probírá a sbírala nějaké teoretické znalosti :-D Po vypití kafíčka si zašla Katka do auta pro Vojtěšku a šlo se na plac. Já dostala jasné instrukce, jak fotit bláznivé maliny. Zájem o fotky měla i sympatická Mirka, takže po odcvičení Katky a Vojty jsem fotila dál jak vzteklá. Některé fotky jsou lepší, některé moc pěkné a některé jsem zmázla. Ale což, celkem jich bylo něco přes 400, takže si holky určitě vyberou.

Obrazek

Pak jsem dostala možnost pustit si i Arwen na figuranta, využila jsem toho i přesto, že by Ar měla mít ještě klidový režim. Trošku jsme jí šetřili, ale myslím že i tak si to holka moje užila. Katka mi i Arwen nafotila.

Mezi cvičením jsme na střídačku opéčovávali malého Kubu. Pak se šlo na druhé kolo, opět se fotilo, opět si Arwen zakousala a tentokrát i na volno. Sice je ona i já úplný začátečník, ale její chuť je maximální, takže nejsme úplně nejhorší. Teda doufám.

Obrazek

Určitě se s Katkou domluvím a vyrazíme zase na Ajaxe. Zakousat a příště určitě pocvičit tu poslušnost. A třeba časem opravdu budeme tak šikovní, že bychom se vydali na nějakou tu zkoušku. Držte nám palce, aby nás nepohltila ta nepříjemná lenost a nevzdali jsme to. Na Ajaxu je totiž fajn atmosféra a dokážu si představit, že tam budu trávit volný čas. A Arwen určitě taky.

Tři galerie fotek najdete na Rajčeti www.arwen.rajce.net - první a druhá je plná fotek malin a NO, jak bojují s figurantem, třetí je zase výběrová galérka fotek nejen Arwen.