Jdi na obsah Jdi na menu
 

Návštěva Alfa 5.4.2008

5. 4. 2008

Fotky od Píďové najdete ZDE

Ráno jsme se hrabali z postele dost dlouho. Nakonec jsem ale vstala, oblékla a vydala se s Arwen do obchodu pro čokoládu na vaření a kakao. Na to jsem totiž zapomněla včera na velkém nákupu a potřebovala jsem to na jeden výborný dezert, co jsem pekla a hlavně slíbila návštěve, co už asi byla na cestě.

Po desáté se ozval zvonek, Arwen vyskočila jako kdyby věděla, kdo je dole pod barákem a hnala se ke dveřím. Vzala jsem klíče a i s Arwen jsem šla přivítat Píďu, Martina, Dádu, Michala, Mirka a Alfa. Všechno to jsou naši kamarádi z pionýrské skupiny 160. PS Vampoš, s kterou už dlouho jezdíme se Standou na tábory. V plánu byl obídek od Standy, nějaké to povídání o plánovaném táboře 2008, debata s Píďovou o psech (ta totiž nikdy nesmí chybět, když se mi dvě vidíme), procházka a potom kafíčko a zákusek z mé tvorby.

Obrazek

Všechno se to událo, tak jak bylo v plánu. Dáda okupoval počítač. Všichni ostatní si posedali, kde se dalo (uvědomte si, že náš byt je o rozloze 33 metrů čtverečních!) a kecalo se dokud nebyl oběd hotový. Na jídelníčku byla kuřecí roláda s bramborovou kaší. Pochutnali jsem si, myslím, všichni. Kdo umí, ten umí. Holt léta praxe a odříkání mého drahého domacího kuchaře :-D

Pak se vyrazilo na procházku sem k nám na Bora. Alf i Arwen běhali po polích. Arwen ani jednou čáru nevzala, i když kolikrát měla hodně namále. Alf se upravil z černého hovíka do barev spíše toho s pálením. Pak to ale chtěl napravit a vykoupal se v místní stoce - teda potůčku. Arwen nemohla zůstat pozadu, jen ta krátká srst přece jenom rychleji uschne.

Dlouho jsem Arwen neviděla si hrát s psem. Nějak jí teď baví víc to čmuchání u země, ale s Finona to s ní umí a tudíž jí šikovně vyprovokoval k hrátkám alá "nelegální zápasy psů". Cenili se zuby, trhala se srst a válelo se v hlíně. Fakt skvělé podívání. Píďová i Martin všechno fotili, takže mám slíbené fotečky.

Obrazek

No a utahaní jsem si dali odpolední kávičku a již zmíněný dezert, který se mi teda povedl. Já vím, samochvála smrdí, ale ono to bylo fakt dobrý. Teda mě to chutnalo a během pár minut se po zákusku jen zaprášilo. Alfíka nechala Píďa v chodbě. Prý aby mi neušpinil lino, co mám všude po bytě. A nenechala si vysvětlit, že mi ho bude líto a že se dá lino vytřít. Holt uděl špinavého psa zodpovědné majitelky :-D

Den jsem si moc užili a doufám, že brzo se uvidíme zase. Snad si najdeme čas a uvidíme se častěji.