Jdi na obsah Jdi na menu
 

Koupání na Kosově 29.6.2008

30. 6. 2008

Opravdu moc povedené fotky nafotili Andrea a Michal - CHS Z Amidey, najdete je zde. Pak taky fotila Jitka Majkyskova a Eva s Petrem od Holek z města. Já si od nich nějaké foto půjčila sem do textíku. Děkuji.

V neděli jsem naplánovala výletík na Kosov. Jenže Standa domluvil na stejný víkend akci v Psárech a já protože jsem zkrátka holka šikovná zvládla obojí. V sobotu v Psárech a v neděli vstávání v 6:00, v 9:00 z Butovic a po desáté jsem už byla v Králováku, rychle se oblékla a čekala příjezd Holek z města. Původně jsme si tedy měli vyšlápnout krpálek na Kosov z Králováku, ale protože jsme se nějak opozdili a teplota stoupala závratnou rychlostí, navrhla jsem, že se nakýblujeme s Arwen k Evě, Petrovi, pitbulce Nikitě a maďařímu miminku Madlence do auta a dojedeme na Kosov za 10minut. Nikdo nebyl proti. Celou bandu z Plzně jsem viděla poprvé, ale přišlo mi, že se známe hafo dní.

Zaparkovali jsme vedle tanků a kráčeli loukou k lomu. Cestou jsem potkali rodinku s mladým maďarským ohařem a tak jsme se šli seznámit a okouknout, zda jsou blázni všichni maďaři. To se potvrdilo. Řádili s Madlou ostošest. Za chvilku se k nám na cestu připojila i Jitka s Honzou (a Lečem), které doprovázel Majky a Bojar.

Obrazek

U lomu se to začalo celkem plnit, což mě nachvilku zklamalo. Slibovala jsem zapadlé skvélě koupáníčko, kde o člověka nezakopneš a hele téměř hlava na hlavě. Pak jsem si ale řekla, že jsou tam stejně jako my tzv. na černo a uklidnila jsme se. Sice se našla jedna dámička, které jsme očividně vadili, ale ta nám mohla být ukradená.

Hafani se začali hned cachtat, vyžadovat házení klacíku do vody a vůbec byli ve svém živlu. Chvilku za námi dorazila i Andrea s Michalem a jejich stafbulíkem Guccim a starší dámou boloňačkou Sendy...Cherrynka musela zůstat doma, protože hárá.

Obrazek

Vedro bylo pořádný, tak jsme se odhodlali vlézt do plavek a hurá do vody. Ne všichni se koupali, ale aspoň tedy mohli fotit :-D Voda jako čisťouňká a teplá tak akorát. Osvěžili jsme se, dali jsem sváči (někteří odvážní si i se svačinou sedli a odehnali všechny loudící psi) a kecalo se. O čem asi tak? O legraci nouze nebyla - Bojar sežral holčině od vedlejší deky tatranku nebo Gucci sblajzl Arweniny pamlsky, ale jak říká Honza tak rychlý vcuc neumí ani nejvýkonější vysavač na světě. To byl mžik a bylo po pamlscích. Nikitka zase ukázala, že batoh svých páníčku nikomu nedá, i kdyby život měla za něho položit. Zkrátka bylo veselo a to je hlavní.

Obrazek

Cestou zpátky jsme se ploužili k autu, ale na louce na přímém slunci nám brzo bylo jasné, že bychom odrovnali hafany raz dva a tak mě Eva s Petrem hodili domů do Králováku.

Tam jsem omyla Arwen zablácené packy a sama se ještě jednou schladila sprchou a obě jsme zapadly do postele a spaly do pozdního odpoledne.

Obrazek

Tak si myslím, že koupání se vydařilo a brzo uskutečníme repete. Ale viděla bych to na všední den, aby tam nebyl takový nával. Zdrhneme z práce dřív a zabereme nejlepší flek. Pak, až tam bude pár hafanů, si každý to koupání rozmyslí.