Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hafaní víkend 12.-14.6.2009

22. 6. 2009

V hlavě jsem to měla do dokonalosti vymyšlené, jen jsem nepočítala, že všichni zrovna tento víkend něco mají a nedorazí. Nakonec jsme se sešli v komornější sestavě, ale díky tomu, že jsme k sobě přibrali i Vampošáky, bylo o legraci postaráno a byl nás "plný camp".

Obrazek

V pátek příjezd, seznamovačka, grilování malé, kecání a hlavně těšení se na další den...to ještě celkem lilo a ozývalo se i hřmění.

Obrazek

V sobotu snídaně, kávička, sluníčko a na obloze ani mráček. Před obědem "hurá" na výlet po okolí. Počasí bylo objednáno dokonale, jak jinak :-D Vampošáky s dětma jsme vyhnali na vláčky do Lužné (Standu jsme vyhánět nemuseli, šel s nima dobrovolně) a my si vzali sebou Píďovou s Alfem. Razili jsme na Křivoklát a pak zpátky do Roztok, kde jsme se i najedli. Byla to pohodová cesta s koupáníčkem a hlavně se šlo lesem pod stromy, takže nás sluníčko mohlo sežehnout pouze na odpočinkovém poli, kde chvilku před námi ještě bivakoval srnec.

Obrazek

Večer jsme opět grilovali, tentokrát ve velkém, hrály se ACTIVITY a trošku se i pilo...akorát nevím, kde chlastali holky, protože takové překvápko jaké jsem měla ráno na podlaze v chatce jsem už dlouho neviděla. Docela hnus uklízet něco odpornýho po ránu, když mě bolela hlava a sama jsem žaludek měla jak na vodě. Ale ustála jsem to, takže jsem návštěvu Lenky s Honzíkem i obídek s Vampošáky v blízké známé hospůdce u Rozvědčíka zvládla. Hafaní účastníci prchli k vodě nebo na svíčkovou. Po obědě jsme zamířili ještě k řece do Nižbora a na odpolední kávu k Alče do hospody v Nižboru.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Doma jsem zvládla jen vybalit (rozumějte vyházet věci z batohu na jednu hromadu doprostřed místnosti) a po skvělé koupeli zalehnout. Holky na tom byly podobně tak ani páníčka (taktéž unaveného) nenutili na noční venčení.

Obrazek

Těšíme se na další akce Hafanů z Berounska (na webu jsou další info a foto a video).