Jdi na obsah Jdi na menu
 

Coursing Kralupy n. Vltavou 30.3.2008

1. 4. 2008

FOTO (i Arwenky) jsou u Terky  na stránkách. Terezka běhala opravdu s foťákem po celé dráze, Arwenku mi nafotila moc hezky a foto mi darovala. A díky tomu, že s foťákem běhala dle mého profesionální fotografka Andrea Soldánová (která se za profesionálku nepovažuje), mám fotek opravdu hodně. Všechny jsou moc krásné a já holkám ze srdce děkuji. Šoupla jsem je  na rajče.

Na coursing jsme se moc těšili, protože bylo hlášeno super počasí. A taky že to vyšlo.

Ráno jsme vstávali brzo, naložili v Zahořanech Terku s Aishou a jeli směr Kralupy nad Vltavou. Myslela jsem,že když jsme zvládli cestu před 14dni v pohodičce, nebude problém to zvládnout i teď. Jenže jsme nějakým záhadným způsobem zabloudili a docela dost jsme se museli vracet. Na přejímku jsme dorazili s menším zpožděním. Ale všechno jsme stihli. Pak byla chvilinka na pokec s kamarády, kteří dorazili taky. Majky běžel svůj první závod, Bojar byl na tréninkovém běhu, Gary je zkušený profík a krásná amstafka, kterou teda moc neznáme (viděli jsme jí pouze na Mikulášské) nás přímo učarovala stejnou dravostí za střapečkem jako má naše Arwen.

Obrazek

Netrvalo dlouho a šlo se běhat. Licence se běhali oproti závodu na menší dráze, která se natahovala ručně, ale i tak to šlo rychle. Arwen opět připoutávala pozornost svým neustálým štěkotem a silným záběrem směr na dráhu. Takže jakmile odběhala, šla opět do auta. Sluníčko se sice už škrábalo, ale v autě bylo příjemně. Byla daleko od dráhy, takže ani tolik nekvílela. Aisha běhala chvilku po nás a taky jí to moc šlo. Terka se seznámila s Blankou a RR Amálkou, takže většinu času kecali o RR a já mezitím šla okukovat ostatní pejsky. Coursing je sport opravdu pro všechny, takže jsem měla možnost okouknout brabantíka Dixie, křížence Franca, saluku Taita, deerhounda Deriho a spoustu ostatních. Všichni (nejspíš kvůli tomu sluníčku) měli skvělou náladu.

Obrazek

Taky jsme šli na prochajdu i s Majkyskovic a holkama s RR. Jenže Arwen má oči jen pro střapeček a tudíž jí nešlo pustit z vodítka. Takže jsme si koupili něco k snědku v přistaveném karavanu a kafe a ani jsme se nenadáli a šlo se opět běhat. Myslela jsem,že mi na druhý běh dají Arwen na velkou dráhu k závodníkům, ale nikdo se k nám nenašel. Škoda, bylo mi to opravdu líto, ale nejsem takový mazák, abych si to nějakým způsobem vynutila. Takže i druhý běh Arwen běhala solo a na malé dráze. Ale i tak si to užila a konečně začala být utahaná a přestala se tolik dožadovat střapečku. Mohla tudíž s náma poléhavat na trávě u velké dráhy, když jsme čekali na další běhy Aishy, která šla vyběhávat na velkou s jednou závodní RR.

Obrazek

Pak stačilo vyčkat na potvrzení licenčních běhů a jelo se domů. Celý dne byl super. Mám lidi od coursingu ráda a už teď se nemůžu dočkat, až se poběží další. Jen to bude asi až v srpnu :-( Protože na MSC se nemáme šanci dostat. Je tam plno už dlouho dopředu. Snad tedy aspoň Katka s Citou natáhnou jejich soukromou tréninkovou dráhu a pustí nás na ní.