Jdi na obsah Jdi na menu
 

Coursing Vrchotovy Janovice 21.6.2008

25. 6. 2008

Fotek moc není ale přesto jsem si půjčila některé ze stránek RR Kevina www.ekevu.com a jednu ze stránek http://asik-namik.wu.cz/coursing-21-6-08/index.htm , které jsem umístila za článek.

Scénař téměř totožný jako před čtrnácti dny, jen s tím rozdílem, že tentokrát jsme jely samé holky - tedy já, Arwen, Katka s Citou. Cesta díky GPSky byla bez problémů a tudíž jsme dorazily na místo včas.

Potkala jsem tam známou z netu, co má amstafku Gisselle, takže jsem si krátila čekání kecáním s někým novým a tím pádem mi to utíkalo opravdu rychle. První běh běžela Arwen s Citou. Střapeček chytly téměř na stejno a samo, protože jsou holky kámošky a vztahy mají vyřešené, nic se nedělo. Obě si zakously jeden konec střapečku. Opět nějaké to čekání na druhý běh. Ten druhý běžela každá zvlášť. Bylo celkem horko a my měly s Káčou ještě něco v plánu, takže jsme třetí běh vzdaly a vyrazily směr Zruč nad Sázavou, abychom si mohly zařídit něco soukromého.

Ale i tak holky nepřišly zkrátka a zbytek dne jsme si užily v přírodě. Odpoledne jsme ještě vyrazily s Bibinkou na Bora a do místní hospůdky na jedno malé, kam mimochodem v těchto teplých dnech míříme často.

Obrazek
www.ekevu.com

Obrazek
www.ekevu.com

Obrazek
www.ekevu.com

Obrazek
www.ekevu.com

Obrazek
http://asik-namik.wu.cz