Jdi na obsah Jdi na menu
 

Akční víkend 14.-15.3.2009

18. 3. 2009

Ač bych mohla napsat sloh o tom, co se dělo v sobotu, raději si to nechám ještě chvilku pro sebe. Povím jen, že se splnil můj veliký sen a jelo se do Prahy. Navíc můžu dát malou indicií, že holky i já jsme si sobotu užili se skvělou společností a dělali jsme zkrátka psí kusy. Zjistila jsem, že Arwen je klaun a modelka zároveň...držte nám palce i tlapky, aby se zadařilo a můj sen byl doveden k dokonalosti. :-D

Holkám by stačil výlet do Prahy, takže jsme ven neplánovali jít. Venku bylo ale krásně, takže Standa vzal bráchy a vyrazili na Bora. Milana docela chytlo focení a některé snímky se dle mého docela povedli, takže zkoukněte fotos by Milan.

Obrazek

Párkrát jsme už s Katkou a části její smečky vyrazili do výcvikové centra Ajax ve Volenici u Březnice. Máme to tam s Arwen rádi, figurant, výcvikáři i ostatní kamarádi jsou milý a hodně poradí. Takže jsme si opět skvěle zakousali a pocvičili poslušnost. Ashley nekouše, Ashley se socializuje a mazlí se s kde kým. Tentokrát jsme ale z Ajaxu nevyrazili domů, ale směrem na Plzeň. A za Plzní do Horní Břízy. Tam už na nás čekala další o nic méně příjemná partička, Katka potřebovala něco vyřídit ohledně kníračů a jelikož tam byl i figurant a Arwen prý potřebu fyzičku do huby, kousali jsme i tam. Něco málo jsem nafotila, respektivě jsem toho nafotila dost, ale počasí nám nepřálo, takže většina fotek není to pravý ořechový, přesto alespoň pár jsem dala na rajče.

Obrazek